İçeriğe geç

Eğitim Yorumları

20 Nisan Mart 2017 tarihinde başlayan Java ile Programlamaya Giriş eğitimi için verilmiş yorumlar:

İsmail Oğuz ATMACA (linkedIn)   24 Haziran 2017

5yildiz

Bu eğitime katılmamın ilk nedeni, yaptığım işin bir parçası olan yazılım hakkında kavramsal bilgiye sahip olmaktı, daha önce hiç yazılım geçmişim olmamasına rağmen Volkan hoca sayesinde daha şimdiden bir çok şey hakkında bilgi sahibi oldum. Verilen örneklerin sayısının çok olması ve detaylı anlatım sayesinde çok kısa sürede öğrenmeye başlıyor, öğrenmeye başladıkça da eğitim daha eğlenceli hale geliyor ve hiç sıkılmıyorsunuz. Java ile Programlamaya Giriş 1 eğitimine katıldım, 2. kursun açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum:)


Nurdan Demirci (linkedInfacebook)   28 Haziran 2017

eğitimde sıkıcı konuları bile muhabbetiyle eğlenceli hale getirdiği için ve derslerde bize verdiği genel kültür bilgileri için volkan hocaya teşekkür ederim 🙂 bu eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. ayrıca volkan hocanın okul için yaptığımız ödev ve projelerde de yardımcı olması bizi çok geliştirdi. ders içi ve ders dışında her zaman sorularımıza cevap verip bizimle ilgilendiği için de ayrıca teşekkür ederim 🙂


Tolunay Akbulut (twitter, facebook)   29 Haziran 2017

5yildiz

Güzel bir eğitim oldu. Emeğiniz için teşekkür ederim


Fatih Kose (facebook)   30 Haziran 2017

5yildiz

Cok kaliteli bir program, kurs genel olarak kisa vadede maddi kazanca odaklanmadan programlamayi olmasi gerektigi gibi sindirerek ogretmeyi amaclamis bir yapida. Volkan hoca piyasada yillarca calismis birisi ve kendini programlama konusunda gelistirmek isteyen herkese fazlasiyla yardimci oluyor, sabirli bir sekilde egitimi gerceklestiriyor. Ozellikle istekli kisiler icin piyasadaki diger kurslar hatta universitelerden cok daha fazlasini bu kursta ve devami olan kurslara katilarak ogrenebilirsiniz. Fiyat olarak da cok uygun.


Ali  02 Temmuz 2017

Hoca, soru sormadan önce insanın kafasından geçeni biliyor ve ders esnasında ona göre devam ediyor. Buda işine nekadar hakim olduğunun göstergesidir. Hocanın nekadar bildiği mutlaka önemli ama en önemlisi bilgisini karşısındakine aktarabilme özelliğinin olmasıdır. Volkan hoca tanıdıklarım arasında en iyilerin başında geliyor. Başka yerden ders almak isteyenler kaybedenler arasında yer alırlar. iyi günler dilerim.


Buğra  03 Temmuz 2017

5yildiz

Hiç bilgisi olmayanlar veya yeni başlayanlar için çok iyi bir kurs. Volkan Bey’in konuya hakimiyeti ise muazzam. Kurs esnasında ve sonrasında sorularınız kesinlikle cevapsız kalmıyor.


Emre Can ( facebook)   03 Temmuz 2017

OOP kursu olmasına rağmen çok çok çok ekstra teorik ve pratik bilgi kazandım örnek : unit test, okunabilir kod yazma. Bu kursu değerki kılan en önemli şey bence budur.


Burcu   10 Temmuz 2017

Egitimler gayet planli, programli. Her ders tekrar, nerede kalindigi ve nasil ilerlenecegi belirtildigi icin konular daha netlesiyor. En yararli buldugum yani her an sorularinizi sorabilmeniz.


Gökhan Korkma   20 Temmuz 2017

Volkan hoca’nın sektörden gelen bilgisini kullanarak dersleri işlemesi gerekli olan yerlerde üstüne basa basa anlatması anlaşılmayan yerler olduğunda sabırla tekrarlaması ve yazılım geliştirisi olarak verdiği tavsiyeler harikaydı.Böyle bir eğitimi aldığım için kendimi şanslı hissediyorum.


29 Mart 2017 tarihinde başlayan Nesne Yönelimli Programlama eğitimi için verilmiş yorumlar:

Özgür Pir (linkedIn, twitter, facebook)   24 Haziran 2017

5yildiz

Başlamadan önce oop hakkında birşeyler bildiğimi zannediyordum. Bu kursu aldıktan sonra çok şey öğrendim. Volkan hoca her konuyu derinlemesine ve ayrıntılı olarak anlattı. Örnek ve soru çözümleri çok açıklayıcıydı. Bu kurstan sonra oop’de çok iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum. Aldığım kurstan çok memnun kaldım.


Uğur D.   24 Haziran 2017

5yildiz

Eğitimin en faydalı tarafı insanın her derste yeni birşey öğrenip onu özümseyip uygulama kapasitesine geldiğini hissetmesi tarafı bence insanın bu konuda ki kendine olan güvenini artırıp bende yapabilirim havasına sokuyor bunu çok seviyorum 🙂


Furkan Dede 24 Haziran 2017

5yildiz

Ücretsiz heryerde bulunan ders videolarının çok üstünde bir eğitim. Bana çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Eğitim keyifli ve akıcıydı ayrıca eğitmenin sektördeki tecrübelerinden de faydalandık.


Erkan Kaplan (facebook)   24 Haziran 2017

5yildiz

Gercekten süper bir egitim oldu. Severek katildi ve ilerde acilacak olan egitimlere muhakkak katilmayi düsünüyorum. Verdiginiz bilgiler icin cok ama cok tesekkürler.


Serhat Nebiler (facebook)   29 Haziran 2017

5yildiz

Daha önce Java ile Programlamaya Giriş eğitimine katıldım. Yazılım sektöründe olmamama rağmen şu an geldiğim seviye benim için çok büyük bir adım ve bunda Volkan Hocamın kendini yazılım öğretmeye gerçekten adamışlığının etkisi büyüktür. Bu eğitim de programlamaya girişten sonraki olmazsa olmaz adımlardan biriydi. Her iki eğitim sürecinde temelden genele bir çok bilgiye sektörün içinde uzun yıllar yer almış ve gayet tecrübeli bir eğitimciden eğitim almak büyük şans. Eğitimlerin ücretlerinin oldukça ulaşılabilir olması da işin bir diğer olumlu tarafı ki; programlamaya adım atmak isteyen, mevcut bilgilerini pekiştirmek isteyen, java dünyasına giriş yapmak isteyen herkesin hiç düşünmeden katılmasını öneririm. Saygılar.


Ersin KOŞAR  11 Temmuz 2017

Eğitim içerik olarak güzel ama bana fazla akademik geldi. Belkide katılımcıların çoğunluğunun öğrenci olması bunda etkili olmuş olabilir. Sanki daha çok üniversite öğrencilerinin derslerine yardımcı bir eğitim gibi geldi. Ama hocamızın konuya hakimiyeti çok iyiydi. Kendisinden bir çok önemli bilgi edindim.


13 Ekim 2016 tarihinde başlayan Java ile Programlamaya Giriş eğitimi için verilmiş yorumlar:

Ege D.  07 Şubat 2017

5yildiz

Ayarında, verimli, eğlenceli, ilginç


Serhat Nebiler  (twitter, facebook)  07 Şubat 2017

5yildiz

Java ile programlamaya giriş kursuna hiç bir programlama bilgim olmaksızın başladım. En zor süreç nereden ve hangi kanaldan bu işe başlamak gerektiğine karar vermek. Youtube videoları, eğitim dökümanları, kitaplar ve kurslar. Kursların kalite durumu ve maliyetleri malum. Volkan Hocayla da temasa geçtiğinizde size birkaç örnekle kursların durumunu izah edecektir. Youtube videoları, kitap ve dökümanlar ise sizi yalnız başınıza bırakıyor. Ekranda ya da kağıttan gördüğünüz şeyi siz yapamadığınızda cevabına ulaşmanız çok zor. Tüm bu karmaşa içerisinde Volkan Hocayla karşılaşmak benim için büyük şans. Her zaman işin temelini kavramayı amaç edinirim. Temeli aldıktan sonra birşey inşa edebilmenin sorumluluğunu kendimde hissederim. Volkan hocanın ilk dersinde ise düşündüğümden bile daha temelden bir anlatımla karşılaştım. Ve bana bile, bu kadar temelden giriş anlamsız gelmişti. Ama hiç de öyle değil. Bu temelden sonra bilgisayar programlamanın ne aşamalardan günümüze geldiği ve yazılan bir kelimelik kod parçacığının neden ve nasıl orada olduğu çok net bir şekilde aklınıza kazınıyor. İnternetteki videolarda “bu işlemi şu şekilde yapıyoruz” gibi bir anlatıma “peki ama neden” diye sorma ihtimaliniz var. Volkan hoca ise önce o “neden”den başlıyor. Tabi bir de bu kadar temelden inşa edilen eğitimin öğrenci tarafının sorumluluğu var ki o da büyük sorun. Öğrenmek istiyorsanız en değerli şeyi “zaman”ınızı vermekle mükellefsiniz. Daha yolun başındayım tabi ama “programlamaya giriş” sonu çok zevkli bir süreç oldu benim için. umarım sizin için de öyle olur. Saygılar…


Ömer, 07 Şubat 2017 


Mesut Özsoy (linkedIn, twitter, facebook) 07 Şubat 2017

Kursa katılma sebebim Volkan Bey’in sektörde çalıştığı kurumlar ve projelerdir.Yazılımı onun süzgeçinden anlamak istedim. Çok yardımcı oldu artık diğer dilleri kolayca anlayabiliyorum.Tabi daha çok Volkan Bey ile eğitim zamanları geçirmemiz lazım.


Esra Thorstensson (facebook) 08 Şubat 2017

5yildiz

Kendime Java kursu ararken bu kadar iyi bir kurs bulabilecegimi ummamistim. Benim gibi mantigini anlayarak ve severek ogrenmek isteyen herkese oneririm bu kursu. Volkan gercekten iyi bir ogretmen. Alanini iyi bilmesinin yani sira isini gercekten severek, zevkle yapiyor. Istedigim soruyu cekinmeden, gerilmeden sorabildigim tek kurs bu oldu. Ya sabri cok genis ya da gercekten sinirlenmiyor; orasini henuz anlamadim 🙂 Aksamlari yorgun argin bir yerlere gitmek zorunda kalmadan, evimde rahat otururken hos sohbet birinden ders alabilmek de cok guzeldi. Yurt disinda yasayan biri olarak zaten istesem de gidemezdim. Binlerce kilometre oteden kendi ana dilimde ders alabilmenin keyfini yasiyorum. Dersi kacirdigim gunler ertesi gunden itibaren videosunu izleyebiliyorum; anlamadigim bir sey olursa ertesi hafta sorabiliyorum. Daha ne isteyim 🙂 Konuyla onceden hicbir ilgisi olmayan biri olarak derste neleri ogrenecegimizi onceden acik bir sekilde anlatmasi, planli programli olmasi, anlamini aciklamadan terim kullanmamasi, o terimleri iyice kavrayana kadar surekli tekrar etmesi ve her derse bir onceki dersi ozetleyerek baslamasi cok daha rahat anlamami sagladi. Denemekten bile korkan biri olarak bu dersle “kod yazamam ben” on yargimi astim. Yurekten tesekkur ediyorum her sey icin 🙂


Burak Bozkurt (linkedIn, twitter, facebook) 09 Şubat 2017

5yildiz

Sadece Java dili öğrenmek adına değil, sektöre ve yazılım alanına hakim olmak adına da bu eğitim ile kendimi hayal edemediğim derecede geliştirdim.


Betül Sarıkaya, (linkedIn, twitter, facebook)  09 Şubat 2017

5yildiz

Merhaba ben Volkan hocadan Java eğitimi aldım.Java deyince youtubedan olsun , internetden olsun bir sürü kaynak çıkıyor.Fakat hiç biri volkan hoca kadar faydalı olmadı.En temelden başlayarak,takıldığımız noktalarda direkt olarak sorma imkanı yakalayarak,bir çok soru çözümüyle bu eğitimi destekleyerek çok öğretici bir eğitim olduğunu düşünüyorum.


Barışcan (linkedIn, twitter, facebook)  09 Şubat 2017

5yildiz

Kurs’da Volkan Hoca, basit anlatımı ile sade betimlemeyle birlikte programlamayı daha iyi anlamamı sağladı. Kursda videolar ile kurs sonraki tekrar calısma imkanı elde eldebildim. Buda ögrenimimi daha da cok geliştirdi.


Uğur D. (twitter, facebook)  09 Şubat 2017

Öncelikle algoritma altyapısı olarak inanılmaz verimli bir kurs oldu Dersler ve bizatihi sorular beni ve eminim kurs arkadaşlarımı epey bi zorlamıştır ama bu soruları çözdükçe insan ne kadar geliştiğini fark ediyor ister istemez bu yönden de her problemde bir çözüm yöntemi bir yorumlama kabiliyeti oluştu bu yönüyle de çok değerliydi benim için sonuç olarak bu işe hevesli ve ilgili ama pek altyapısı olmayan arkadaşların mutlaka bir volkan hoca dersi almalarını şiddetle öneririm esen kalın…:)


Naim Sadıklar (facebook)  10 Şubat 2017

5yildiz

Başlangıç kursu olmasına rağmen gerçekten çok eğitici ve öğreticiydi, okuldaki hocalar genelde daha konuya bizi tam aşılamadan herşeyi yapmamızı istiyorlar, ama volkan hoca gerçekten herşeyi en ince ayrıntısına kadar çok güzel bir şekilde anlatıyor ve bu yaptığı iştende gerçekten keyif alıp, sempatikliğiyle de kendisini sevdiriyor.Volkan hocaya javada ilerlemem konusunda bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.


Nedim Yılmaz 11 Şubat 2017

5yildiz

Uzun soluklu, keyifli ve yararlı bi kurs dönemiydi. Volkan hocamın bu sektördeki tecrübesine diyecek kötü bi şey yok. Kendisinin anlatım tarzı da gayet iyi. Kurs alacak veya almayı düşünen arkadaşlar düşünmeden alabilirler ama kendileri de çalışmazlarsa Volkan hocamın çok yapacağı bi şey kalmıyor. Her şey için teşekkür ederim.


Erdem Faruk Yılmaz 15 Şubat 2017

5yildiz

Bence çok yararlıydı.


Ögrenci 16 Şubat 2017

5yildiz

İnternet sorunu yaşamasaydım kursun devamında zorlanmazdım ama yeni bina ve yeni bina da ki hat sorunu ve tekrar videolarının sadece internet üzerinden izlenebiliyor olması belimi büktü.


Murat Aydın 16 Şubat 2017

5yildiz

Java konusunda hiç bilgisi olmayan biri olarak aldığım eğitimin kalitesinden son derece memnunum. Dersleri takip edip, sıkı bir pratik yapıldığında oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Kursun sade anlatımı, hızı son derece iyi.

Etiketler: