İçeriğe geç

Volkan İstek

Merhaba

2006’dan bu yana JAVA ile yazılım geliştiriyorum. Yıllarca takım liderliği ve müdür yardımcılığı yaptın. Şu anda Almanyada Senior Java Developer olarak çalışıyorum. 2012’den bu yana da java eğitimleri veriyorum. Detaylar için linkedin hesabıma bakabilirsiniz.

Bu işi severek yapıyorum ve sadece keyifle çalışabileceğim ve bir seviyeye ulaştırabileceğim öğrencilerle çalışıyorum. Her öğrencimle tek tek ilgileniyorum. Çok iyi yorumlar almamın sebebi bu Fayda üretemeyeceğimi düşündüğüm öğrencilere bunun nedenini detaylı bir şekilde açıklıyorum ve eğitim vermiyorum.

Eğitim verdiğim öğrencilerin gittiği üniversitelerden bazıları:

Yurt dışı:  UC Berkeley, University of Chicago (UChicago), Technical University of Berlin (TU Berlin), Yale University, Stanford University, University of Pennsylvania (Upenn), Technical University of Munich (TUM), San Francisco State University, IDC Herzliya Private University, Vienna University of Technology (TU Wien), University of Vienna, KTH Royal Institute of Technology in Stockholm, University of Vienna, RMIT University, Purdue University, The University of Edinburgh, University of Bedfordshire, Malmö Högskolan (Malmö Universitesi İsveç), Delft University of Technology (TU Delft), Eindhoven University of Technology, FH Technikum Wien, Freie Universität Berlin, Karlsruhe Institute of Technology (KIT), ETH Zürih, University of Michigan – Ann Arbor,  Maastricht University

Yurt içi: Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ, Galatasaray, Koç , Sabancı, Yeditepe, Bahçeşehir, Işık, Özyeğin, Bilgi, Marmara, İTÜ, İzmir Yüksek Teknoloji, Sakarya, Kadir Has, Doğuş …

Lise: Robert, Üsküdar Amerikan, Kabataş Erkek, Özel Alman, St. Georg Avusturya, Saint-Joseph, Modafen …

Ayrıca: Boğaziçi, Bilgi, Doğuş ve Beykent Üniveritelerinin bilgisayar külüplerinden gelen teklif üzerine atölyeler ve eğitimler verdim

Detaylı Bilgi

Bütün özel dersleri ve eğitimleri internet üzerinden veriyorum. Zoom, Skype ve/ya Anydask kullanıyorum. Bu şekilde hangi şehirde ve ülkede olursanız olun, kendi evinizden bütün derslere ve eğitimlere katılabiliyorsunuz. Ayrıca dersleri kayıt edip tekrar izleme imkanınız oluyor.

Dersler genelde haftada 1.5 yada 2 saat şeklinde işlenmektedir. Özel ders saat ücreti 50 € dur.

Son yıllarda genellikle türkiyeden gidip yurtdışında çoğunlukla da Almanya ve Amerika da okuyan öğrencilerle çalışıyorum.

Ayrıca hafta içi gündüz ders yoğunluğundan dolayı hafta içi akşam ve hafta sonları ders vermemiyorum.Yan taraftaki “BİZDEN HABER ALMAK İÇİN” kısmına mail adresinizi girerseniz, eğitim açılmadan önce haber vermek için mail gönderirim Mobilden geldiyseniz bu bölüm aşağıda yer alıyor.

Bana bu numaradan whatsapp uzerinden ulasabilirsiniz: +49 175 6458120

Anlatmayı sevdiğim konular:

  •  Data structure ve algoritma çalışmak
  • Piyasaya java programcısı yetiştirmek. Spring ile uygulama geliştirmek. (Spring boot, data, rest, MVC Thymleaf, JPA, Hibernate, Servlet, JDBC, Maven, GIT)
  • Thread programing ve Socket programing anlatmak
  • Keyifli gözüken bitirme tezi, yüksek lisan tezi ya da doktora tezlerinde birlikte çalışmak
  • Racket, Ocaml, Heskell ve Scala gibi dünya tatlısı fonksiyonel programlama dilleriyle çalışmayı da çok seviyorum

Sevmediğim yada sıkıldığım için yapmadığım işler:

  • Ücret karşılığı ödev ve tez yazmak,
  • Javayı / programlamayı sevmeyen, sınavdan kısa bir süre önce ders almak isteyen öğrencilerle çalışmak

Sizin yerinize sınavlara kesinlikle girmiyorum!

Ozelders.com da öğrencilerimin verdikleri yorumlara buradan, ozelders.com yada udemy.com/user/volkanistek adreslerinden ulaşabilirsiniz.