İçeriğe geç

Java ile Programlamaya Giriş

Eğitmen: Volkan İstek

KISA EĞİTİM İÇERİĞİ: Prosedürel programlama

  • Değişkenler (Variables)
  • Operatörler
  • if, if else, switch
  • Döngüler (For, while, do while)
  • Metodlar
  • Tek ve çok boyutlu diziler (Arrays)

Eğitimin Amacı:
Hemen hemen her programlama dilinde desteklenen, en önemli programlama geliştirme metodolojilerinden biri olan Prosedürel programlamayı detaylı bir şekilde anlatmaktır. Bu eğitim bilgisayar mühendisliğinde ilk sınıfın ilk döneminde verilen genellikle programlamaya giriş diye adlandırılan dersle aynı içeriğe sahiptir. Nesne Yönelimli Programlama’yı içermez.

Kimler İçin Uygun?
Eğitim hiç programlama bilmeyenler için tasarlandı. Programlama temelleri ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.  Temel bilgisayar bilgisine sahip olan herkes bu eğitime katılabilir.

Kimler İçin Uygun Değil?
Başka bir programlama dilini bilip java öğrenmek isteyenler için uygun değildir.

Ne Zaman Başlıyor?
Tarih belli değil

Ne Kadar Sürecek?
Yaklaşık 16 hafta (4 aya yakın) sürecek ve toplam 48 saat eğitim alacaksınız.

Nerede Veriliyor?
Online olarak internet üzerinden veriliyor. Evde bilgisayar başında eğitime katılabileceksiniz. Benim bilgisayarıma bağlanıp bir taraftan da benimle konuşabileceksiniz. Ayrıca eğitimler kaydedildiği için sonradan da izleyebileceksiniz.

Eğitimi Tamamlayınca Hangi Seviyede Olacaksınız?
Eğitimi tamamlayınca hangi seviyede olacaksınız? 250 den fazla ödev yapıp temel programlamayı iyice oturtmuş olacaksınız.

Devamında Alınması Tavsiye Edilen Eğitimler?
Java ile NYP ve sonrasında da Java ile uygulama geliştirme eğitimi almanızı tavsiye ederim. Bu şekilde tecrübesiz (junior) java programcısı olarak iş başvurusu yapabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirsiniz?
Doğancan’a whatsapp dan ulaşıp kayıt yaptırabilirsiniz tel no: +380 96 311 0925 veya aşağıdaki formu doldurursanız Doğancan size ulaşacaktır

Eğitimden Ayrılma Şartları
Eğitimden ayrılma şartları insani olsun istedik. Sonuçta dünyanın binbir türlü hali var. Şartlara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğitimin Ücreti Ne kadar?
Kurs açılacağı zaman belirtilecektir